KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044114
nr 1204 4114
Paul Lager
(f. 1920), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1952. Olja på pannå, 33x24 cm
Paul Lager, svensk bildkonstnär född 1920.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:03:04
11/9 20:31:24